Masaż PELOHA
Nazwa PeLoHa pochodzi od trzech angielskich słów: Peace (Pokój), Love (Miłość), Harmony (Harmonia) nazywany jest także anielskim masażem.


Twórcą masażu jest Australijczyk Alan Earle.


Masaż całego ciała trwa ponad godzinę.


Masaż PeLoHa pobudza i reguluje krążenie krwi i limfy, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Ale przede wszystkim jest to masaż relaksacyjny. Podstawowe jego działanie to przepływ odpowiednio kierowanej energii życia (chińska energia Qi) doprowadzająca do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne (meridiany, czakry). Wpływa uspokajająco na układ nerwowy, daje wspaniałe rozluźnienie fizyczne, relaks psychiczny, łagodzi lęki i niepokoje, delikatnie wprowadza równowagę energetyczną w całym ciele, pomaga np. w depresjach i chronicznych przemęczeniach.
Poprawia krążenie i metabolizm, ułatwia oddychanie skórne i pomaga w walce z cellulitem. Efektem jest elastyczne, jędrne i po prostu piękniejsze ciało.

Masaż Peloha - zawiera elementy masażu Klasycznego, Polinezyjskiego, technikę Bowena, Refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr kończąc na czakrze serca.


Masaż wykonywany jest w szczególnej atmosferze:


- jest wspomagany piękną, delikatną wyciszająca muzyką


- masażysta dąży do wprowadzenia osoby masowanej w stan poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa;


- wykonując masaż, traktuje osobę masowaną ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością . Powoduje to, że masowana osoba jest w stanie na czas masażu całkowicie odizolować się (wyłączyć) od fizycznego bytu poddając się zabiegowi, przez co ułatwia osiągnięcie celu masażu.

- rozluźnienie ciała u osoby masowanej często powoduje, że czuje ona łatwość rozwiązania nurtujących ją problemów (nie tylko chorób) będących dotąd wielkim obciążeniem psychicznym;

- osoba masowana nie odczuwa upływu czasu w trakcie masażu;

- nie wymaga pełnego negliżu (delikatnie naoliwione ciało okryte jest ręcznikami),

Serdecznie zapraszam :

Salon Kosmetyczny
Łucka 90a (przy rondzie)
21-100 Lubartów
zapisy telefoniczne - 603 288 821 (gdybym nie mogła odebrać oddzwonię)
Eliza Wawryniuk


Spotkanie z twórcą masażu Alanem Earle:

To było niesamowite spotkanie z Alanem oraz jego żoną Mary (na co dzień mieszkającymi w Australii)
Alan masował a Mary prowadziła warsztaty.
Spotkanie miało miejsce w kwietniu 2012 w Poznaniu.

To był niesamowity czas - miałam okazję być masowana przez samego Twórce masażu Peloha, a także Alan pozwolił mi towarzyszyć mu i przyglądać się jak masuje moje kuzynki. Coś niesamowitego - jak człowiek po osiemdziesiątce ma wielką pasję do tego co robi. Masował cały dzień z jedną małą przerwą i nie było widać po nim zmęczenia, człowiek wiecznie uśmiechnięty.

A sam masaż u Alana był cudowny i niezapomniany.

Na zdjęciu ja z Alanem:

7 komentarzy:

 1. Miałam przyjemność skorzystać z masażu u Pani Elizy, coś niesamowitego, wielka przyjemność, duży relaks i cudowne dłonie masażystki. Korzystałam z różnych masaży u wielu osób ale na takim jeszcze nie byłam. Niestety jestem z Wrocławia i tylko przejazdem byłam w okolicach Lubartowa więc jeśli jeszcze będę miała okazję tu przyjechać na pewno skorzystam po raz kolejny z tego cudnego masażu. Byłam także mile zaskoczona z ceny masażu - u nas takie masaże kosztują drugie tyle :( Polecam serdecznie - warto!!!
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Karolino
   Serdeczne dzięki za tak miły komentarz :) Bardzo mi miło.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Masaż u Elizy jest rewelacyjny, kilka razy byłem i pewnie jeszcze nie raz skorzystam! Świetny na stress, zmęczenie i idealny na zakwasy po nartach na przykład :-)
  Polecam w 100%
  B...

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam przyjemność poznać Elizę i byłam malowana na ślub koleżanki jako starsza. Mój chłopak - starszy gdy wróciłam z uśmiechem zapytał mnie - "co tam robiłyśmy - mineło kochanie 1,5 godziny". Uśmiechnełam się, myśląc że to żart, Wiecie co naprawdę mineło 1,5 godziny- nie odczułam tego czasu. Czas spędzony to jak chwila, cudowna muzyka. Makijaż wystrzałowy,delikatny, z nutką koloru sukni- trzymał się do rana, wstyd przyznać ale lekko poprawiłam usta i był na poprawiny;) bo był nienaruszony. Buzia nie była zmęczona, nie było widać oznak zmęczenia - dlatego też stojąc przsed lusterkiem zostawiłam na poprawiny. Elizo dziękuje i napewno skorzystam znowu. Znowu mam wesele, tym razem w roli tylko gościa.. Atmosfera fajna, przytulnie, miło, muzyka wycisza naprawdę po wyjściu czułam się wspaniale.
  dziewczyny ;) szczerze POLECAM
  ULKA

  OdpowiedzUsuń
 4. Skorzystałem już kilka razy z masażu Peloha, wykonywanego przez Panią Elizę, jest on głęboko odprężający i regenerujący. Silnie oddziaływuje na ciało i psychikę, daje uczucie lekkości. Pomaga mi usunięciu bólów kręgosłupa i wpływa korzystnie na polepszenie jakości snu. Masaż przeprowadzany jest w bardzo miłej atmosferze, wypełnionej taktem i delikatnością.
  Bardzo polecam, naprawdę warto zacząć robić coś dobrego dla siebie.
  Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masaż w wykonaniu Pani Elizy, to doskonały czas relaksu dla ciała. W pełnym komforcie można oddać się czerpaniu przyjemności z masowania. Pani Eliza zapewnia poczucie bezpieczeństwa, komfortu i intymności, jest niesamowicie delikatna.
   Efektem masażu jest doskonałe samopoczucie kilka dni po masażu. Po masażu ciało i umysł stają się spokojniejsze i pełne harmonii.
   Polecam gorąco i z pełnym przekonaniem masaż i Panią Elizę. Na pewno nie będziecie Państwo zawiedzeni, a znajdziecie się w dobrych i delikatnych dłoniach masażystki i osoby wrażliwej na drugiego człowieka.

   Usuń
  2. Masaż w wykonaniu Pani Elizy, to czuły i wspaniały dotyk. Z uwagą rozmasowuje każdą cześć ciała, jej ręce , są jak delikatny jedwab ,a subtelność i delikatność jaką emanuje daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i opiekuńczowośći ,tego masażu słowami wyrazić po prostu nie można,trzeba go przeżyć osobiście.
   Polecam i życzę żeby każdy dał sobie prawo do takiego masażu, by poczuć - że się po prostu - żyje."

   Usuń