14 lipca 2009

Makijaż ślubny i wieczorowe

Właśnie dostałam zdjęcia od Panny Młodej więc wstawiam i zapraszam do komentowania

Zdjęcia fot.Artur Zomer www.zomer.pl

Piękna Panna Młoda Monika, jej przezabawna mama oraz wesoła świadkowa poddały się moim pędzlom. Chodź dzień ślubu był pochmurny i deszczowy humor i nastawienie Moniki było wesołe nie stresowała się pogodą tylko cieszyła, że wreszcie nadszedł jej wymarzony dzień. Tylko pozazdrościć i brać z niej przykład. Podobno wesele było bardzo udane i trwało do białego rana.

Oto moje trzy Ślicznotki:


Musiałam pokazać zdjęcie, na którym widać całą Pannę Młodą i jej zniewalającą suknię


Śliczna Druhenka Karolina

Mama Panny Młodej - czyli kobieta z klasą!3 komentarze:

 1. piękne i wydobywające urode są makijaże na Pani blogu!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Elizko , to co robisz , czynisz bardzo profesjonalnie i dobrymi kosmetykami, a przy tym jesteś ciepłą i bardzo kontaktową młodą kobietką.Wykonanie makijażu i czas spędzony z Tobą to czysta przyjemność, a przy okazji można się też wiele nauczyć..) Dziękuję za miłe słowa o nas i naszym weselu. Naprawdę wyglądałyśmy świetnie, makijaże trzymały się bez zarzutu do białego rana , a dobry nastrój nas nie opuszczał. Gorąco dziękuję za profesjonalne makijaże. Pozdrawiam - DG

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się w stu procentach! Makijaż idealny i super trwały (wykonany o 10 pozostał bez zmian do 5 rano). Eliza jest w pełni profesjonalna, używa doskonałych kosmetyków, dzięki czemu jej makijaże nie tylko pięknie wyglądają, ale są w stanie przetrwać wszystko! A poza tym jest niesamowicie pogodną dziewczyną.
  Pozdrawiam i polecam gorąco!
  karolina

  OdpowiedzUsuń