17 września 2009

Spontaniczna Ewelina i jej odważne makijaże

Ewelina to jedna z najbardziej szalonych i wesołych Panien Młodych, które miałam okazję malować. Mało stresu a dużo uśmiechu i do tego podobna gaduła jak ja, więc czas razem spędzony mijał bardzo szybko.
Powiedziała, że zdaje się na mnie, a makijaż ma być wyrazisty. Więc na ślub pomalowałam oczy trzema odcieniami zieleni, zakończyłam obramowanie oczu czernią i obowiązkowo dokleiłam kępki rzęs, usta delikatnym błyszczykiem, ponieważ Ewelina nie lubi ciemnych pomadek.


Zdjęcia wykonywał mój ulubiony fotograf Marcin Kańtoch, z którym praca to sama przyjemność. Nawet jeśli muszę nosić blendy, parasolki i inne rekwizyty.
www.zdjecia.lublin.pl

A stąd zaczynają się zdjęcia z pleneru, więc jeszcze bardziej oryginalny makijaż, troszkę w stylu Edyty Górniak.
Miałam okazję uczestniczyć w plenerze naszej pary Młodej, muszę przyznać, że zdjęcia wyszły piękne.
Więcej zdjęć tej pary możecie zobaczyć na blogu Marcina www.zdjecia.lublin.pl

Serdeczne podziękowania dla mojej szalonej Pary Młodej2 komentarze:

  1. Dziękuję Eliza za ciepłe słowa:)nie mogę się niestety wypowiedzieć na temat własnej aparycji na zdjęciach bo już mi Pan M. zwrócił uwagę , że jestem najbardziej dumną z dotychczas przez Niego fotografowanych panien młodych:) Ukochana moja "makeupowiczko", ogromniaste pokłony dla Ciebie za upiększenie mnie w najważniejszym dniu życia:) Dodam, iż upiększenie wytrzymało 2 dni intensywnej zabawy, co dla mnie było niesamowicie ważnym aspektem makijażu. Dodatkowy bonus od wspaniałej makijażystki-niesamowite poczucie humoru i cytująć Twoje słowa "gadulstwo" co bardzo proszę odczytywać jako zaletę:) Dzięki nieprzerwanej (no może z przerwa na nałożenie błyszczyku:)) sympatycznej i ciut szalonej rozmowie ja, jako przyszła panna młoda, przeżyłam czas przed ślubem w fantastycznym humorze, bez zbędnych stresów. A co do pleneru...jesteście z Panem M. duetem nie do podrobienia-cudny makijaż, pełno szalonego humoru, czas spędzony w fantastycznym towarzystwie. Efekt końcowy-zdjęcia- pozostawiam już ocenie osób trzecich:) a Tobie Eliza dziekuję z całego serducha:)

    OdpowiedzUsuń
  2. czarodziejka!

    Tą gadułę w Tobie uwielbiam. ;* ;)

    OdpowiedzUsuń