19 stycznia 2012

MASAŻ PeLoHa - relaks dla ciała i duszy - ZAPRASZAM


Nazwa PeLoHa pochodzi od trzech angielskich słów: Peace (Pokój), Love (Miłość), Harmony (Harmonia) nazywany jest także anielskim masażem.


Twórcą masażu jest Australijczyk Alan Earle.


Masaż całego ciała trwa ponad godzinę (ok. 80min)


Masaż PeLoHa pobudza i reguluje krążenie krwi i limfy, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Ale przede wszystkim jest to masaż relaksacyjny. Podstawowe jego działanie to przepływ odpowiednio kierowanej energii życia (chińska energia Qi) doprowadzająca do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne (meridiany, czakry). Wpływa uspokajająco na układ nerwowy, daje wspaniałe rozluźnienie fizyczne, relaks psychiczny, łagodzi lęki i niepokoje, delikatnie wprowadza równowagę energetyczną w całym ciele, pomaga np. w depresjach i chronicznych przemęczeniach.
Poprawia krążenie i metabolizm, ułatwia oddychanie skórne i pomaga w walce z cellulitem. Efektem jest elastyczne, jędrne i po prostu piękniejsze ciało.

Masaż Peloha - zawiera elementy masażu Klasycznego, Polinezyjskiego, technikę Bowena, Refleksologię, uzdrawianie Polarity, Kryształową Terapię, pracę z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawianie stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki, spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 12 mniejszych czakr kończąc na czakrze serca.


Masaż wykonywany jest w szczególnej atmosferze:


- jest wspomagany piękną, delikatną wyciszająca muzyką


- masażysta dąży do wprowadzenia osoby masowanej w stan poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa;


- wykonując masaż, traktuje osobę masowaną ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością . Powoduje to, że masowana osoba jest w stanie na czas masażu całkowicie odizolować się (wyłączyć) od fizycznego bytu poddając się zabiegowi, przez co ułatwia osiągnięcie celu masażu.

- rozluźnienie ciała u osoby masowanej często powoduje, że czuje ona łatwość rozwiązania nurtujących ją problemów (nie tylko chorób) będących dotąd wielkim obciążeniem psychicznym;

- osoba masowana nie odczuwa upływu czasu w trakcie masażu;

- nie wymaga pełnego negliżu (delikatnie naoliwione ciało okryte jest ręcznikami),

Serdecznie zapraszam :

Salon Kosmetyczny

Łucka 90a (przy rondzie)
21-100
Lubartów
zapisy telefoniczne -
603 288 821 (gdybym nie mogła odebrać oddzwonię)
Eliza Wawryniuk

mapka:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza